Videosoutěž Zaostřeno na toleranci

ZŠ TGM Borohrádek je zapojena do soutěže Zaostřeno na toleranci.

Členové mediálního kroužku se zapojili do videosoutěže s názvem Zaostřeno na toleranci. Smyslem soutěže bylo natočit krátké video na téma Tolerance a rozmanitost v naší škole/třídě.

Tým složený ze žáků 4. a 5. třídy video ztvárnil formou zjišťování postojů žáků a učitelů naší školy k toleranci, skupina tvořená žáky druhého stupně zpracovala krátký film.

Videa budou posuzována odbornou porotou ve složení Lejla Abbasová, Jiří Mádl a Chuck Beatty. Rovněž probíhá internetové hlasování. Další informace o soutěži najdete na adrese http://soutez.ferovaskola.cz.

Naše videa můžete zhlédnout a také podpořit hlasováním na níže uvedených odkazech.

Video vytvořené Alešem Nedvídkem, Martinem Křivánkem, Denisou Vařekovou, Denisou Poláčkovou a Nikol Marholdovou můžete zhlédnout zde.

Video, jehož hlavními tvůrci jsou Jakub Malý, Michal Brzák, Michaela Novotná, Miloslav Bureš a Jaroslav Šturm, můžete zhlédnout zde.

Michal Přibyl | 07.03.2012 v 23:57